Wesela

#ZAWSZENAJLEPSZAZABAWA

Miło mi, że jesteście zainteresowani moimi usługami. Jestem pewien, że dzień w którym powiecie sobie TAK zbliża się wielkimi krokami. Zapewne pragniecie mieć najwspanialsze wesele pod słońcem i szukacie osoby której możecie zaufać.

Zrobię wszystko, żeby Wasze wesele było wyjątkowe. Takie do którego będziemy wracać myślami przez długie lata. To Wasz najważniejszy dzień, dlatego żaden utwór nie może być przypadkowy. Największe przeboje minionych dekad, przeniosą Was w świat pełen wspomnień tamtych gorących, szalonych lat. Piosenki, które dobrze znamy są gwarancją sukcesu!

Przed weselem zawsze uzgadniam z Młodą Parą repertuar oraz inne atrakcje zawarte w scenariuszu, który jako propozycję przedstawiam. Jest możliwość wybrania do dziesięciu konkretnych utworów. Stawiam na różnorodny repertuar co daje gwarancję udanego wesela. Odradzam koncepcje monotematyczne “tylko rock” lub “tylko latino”.

zaufaj doświadczeniu

Prowadzenie kilkuset wesel, praca w radiu oraz regularne wystąpienia przed dużym audytorium dały mi bezcenne doświadczenie. Mam nadzieję, że będę mógł je wykorzystać na Waszym weselu!

Jak już zapewne wiesz…
-nie jestem kimś “z przypadku”
Muzyka to moja największa pasja. Co Ci to daje?

Prowadząc wesele jestem w pełni zaangażowany. Twój wielki dzień jest wielki również dla mnie, dzięki czemu od pierwszych chwil mogę przekazać Twoim najbliższym entuzjazm i pozytywną energię. Prowadzę zabawy oraz tańce integracyjne. Staram się aby w prowadzonych zabawach brało udział możliwie jak najwięcej gości. Na Waszym weselu pełnię również funkcję WODZIREJA. Nie prowadzę wulgarnych zabaw. Proponuję tylko zabawy w których sam wziąłbym niewymuszony udział.

CHCESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ

  Masz pytania, a może chcesz zarezerwować termin?
  • WESELA
  • ROCZNICE I URODZINY
  • STUDNIÓWKI
  • EVENTY
  • SZKOLENIA

  info@gruboalbofcale.pl