Partnerzy

z kim współpracuję?

Dobra współpraca DJ-FOTOGRAF-FILMOWIEC-KOORDYNATOR dodatkowo wpływa na jakość uroczystości dlatego polecam tylko sprawdzone firmy z branży ślubnej, które oferują najwyższej jakości usługi, o czym miałem osobiście przyjemność się przekonać.

Fotograf

Wybierając fotografa nie sugerujcie się ładnym plenerem, a ciekawym reportażem z wesela, do którego będziecie wracać. Z każdym fotografem którego bierzecie pod uwagę KONIECZNIE trzeba się spotkać i przekonać się czy „jest chemia”. Z czystym sumieniem polecam STUDIO FOTO GWIAZDA i Ola Gruszka fotografia. Na zdjęciach wykonanych przez nich, znajdują się nie tylko emocje, ale też wspaniałe światło i efekty. Zdecydowanie wyjątkowi fachowcy.

Film

W tak ważnym dniu często stres bierze górę. Rolą dobrego filmowca jest nie tylko „złapać” dobre kadry, ale również wprowadzić luźną i miłą atmosferę podczas przygotowań. Filmowcy z firmy Play-Cam są moimi faworytami. Współpraca z nimi to ogromna przyjemność. Profesjonalne zachowanie, ubiór i zaangażowanie to cechy które ich wyróżniają. Zdecydowany TOP.

samochód

Zadbaliście o to czym pojedziecie do kościoła oraz na salę weselną?

Decydując się na wynajem MUSTANGA autem jedziecie sami we dwoje. Wyjątkowe emocje Waszego najważniejszego dnia potęgowane są przez sportowy wydech i prawie 500 koni mechanicznych pod prawą stopą.

Minimalistyczna dekoracja i oryginalne tablice rejestracyjne doskonale komponują się ze sportowych charakterem auta.

Specjalna oferta dla moich klientów. Zapraszam do kontaktu.

Chcesz się z nami skontaktować?

Wypełnij poniższy formularz

  Masz pytania, a może chcesz zarezerwować termin?
  • WESELA
  • ROCZNICE I URODZINY
  • STUDNIÓWKI
  • EVENTY
  • SZKOLENIA

  info@gruboalbofcale.pl